Pro architekty

Společně s architekty tvoříme inspirativní prostory

Originální nábytek a design z naší kolekce je ozdobou hotelů, restaurací, kanceláří a domácností po celé Evropě. Spolupracujeme s talentovanými architekty a interiérovými designéry, kteří u nás poptávají vybavení rezidenčních a komerčních prostor nejrůznějšího charakteru a měřítka. Při návrhu a výrobě klademe maximální nároky na dokonalé řemeslné zpracovaní, nekompromisní kvalitu materiálů a povrchových úprav, které zajistí odolnost a dlouhou životnost a neposlední řadě svěží estetiku, která je od samého počátku zakódovaná hluboko v naší firemní DNA.

Proč s námi spolupracovat

Exkluzivní ceny pro architekty

Nabízíme projektové ceny a množstevní slevy, které odrážejí přínos architektů pro náš byznys. Objemově větší zakázky odměňujeme progresivní škálou slev, která roste s počtem objednaných kusů nábytku. Nabízíme výhodné programy pro architekty, kteří s námi spolupracují dlouhodobě a aktivně.

Úpravy produktů na míru

Díky vlastní výrobě dokážeme naše produkty upravit dle specifických požadavků vašeho projektu. Ať už se jedná o atypické rozměry, materiály, povrchové úpravy dřeva nebo práškové lakovaní kovu dle vzorníku RAL, rádi vám vyjdeme vstříc.

Vzorníky a vzorky

V případě zájmu rádi vyhotovíme vzorky v požadované barvě, provedení či úpravě. Samozřejmostí je také vzorník materiálů a povrchů, které používáme při sériové výrobě. Rozšířený vzorník je také k dispozici v naší digitalizované knihovně materiálů.

Rychlé a spolehlivé dodání

Vyrábíme na Moravě a díky vlastní dopravě i spolehlivým partnerům zaručujeme rychlé, bezpečné a flexibilní dodání dle harmonogramu vašeho projektu. Standardní doba dodání je 2-3 týdny, u atypických produktů na míru 4-8 týdnů. Záleží samozřejmě na konkrétním typu a velikosti poptávky.

Od návrhu po montáž

Rádi vás uvítáme s klientem v našem showroomu v Praze - Holešovicích a poradíme s výběrem řešení pro váš projekt. Pokud je to potřeba, vypracujeme výkresy a vizualizace ke schválení. Při výrobě zúročíme naše dlouholeté zkušenosti a zázemí vlastní dílny a nakonec zajistíme hladkou montáž naším zkušeným týmem.

Spolehlivost a osobní přístup

Dodržujeme smluvené termíny a plníme sliby. Budeme s vámi v úzkém kontaktu od začátku až do konce projektu. V případě potřeby jsme kdykoliv k dispozici. Razíme heslo, že jedině vzájemný respekt a férové jednání je v podnikání dlouhodobě udržitelný přístup.

Ke stažení

Naši klienti

Vybrané realizace

  1. Svoboda & Williams

    Renomovaná realitní kancelář Svoboda & Williams přestěhovala do zbrusu nových prostor v Bubenči. Nové sídlo kanceláře se nachází ve zrekonstruo...
  2. Nové kanceláře HILTI

    Světoznámý výrobce stavební techniky a nářadí, společnost HILTI, se letos přestěhovala z Čestlic na pražský Chodov, do areálu The Park. Těší nás, ž...
  3. Knihovna pro RSJ

    Máme radost, že jsme se mohli podílet na realizaci nových kanceláří pro finanční skupinu RSJ. Naše na míru vyrobená knihovna Shelf One padne do int...

Ozvěte se nám!

Těšíme se na spolupráci s Vámi a na to, že společně vytvoříme inspirativní a funkční prostory.

Navštivte náš showroom a prohlédněte si nejnovější kolekce a koncepty nebo se rovnou obraťte na Ondřeje, který Vám rád zodpoví veškeré dotazy a domluví s Vámi osobní konzultaci.

MgA. Ondřej Zita
Chief master
+420 725 258 289
ondrej@masterandmaster.eu