Nejčastější dotazy

1. Jaké jsou možnosti úprav vašich produktů na míru?

Nabízíme širokou škálu možností úprav našich produktů na míru, ať už se jedná o atypické rozměry polic, komod nebo stolových desek, povrchové úpravy dřeva nebo individuální barevnost kovových komponent dle vzorníku RAL. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Kontaktujte nás na e-mailu hello@masterandmaster.eu a my se na to obratem podíváme. Pokud bude úprava proveditelná, rádi Vám zašleme cenovou nabídku.

2. Zhotovíte technické výkresy pro schválení u složitějších objednávek?

Ano, u složitějších objednávek na míru rádi zhotovíme technické výkresy. To se týká zejména atypických produktů na míru a komplexních systémů, jako jsou například velké knihovny. V některých případech před zahájením samotné výroby zasíláme i 3D vizualizace ke schválení. Díky tomu budete mít jistotu, že výsledný produkt bude odpovídat Vašim představám a požadavkům.

3. Zajišťujete i montáž produktů?

Ať se jedná o standardní nebo atypické produkty na míru (zejména policové systémy nebo jednací stoly), náš zkušený tým se postará o bezstarostnou montáž. Montáž doporučujeme přiobjednat v případě rozměrnějších výrobků, které jsou složitější na instalaci. Cena montáže se liší podle náročnosti zakázky a dalších požadavků.

4. Jaké jsou vaše dodací lhůty?

Díky vlastní dopravě a síti spolehlivých partnerů zaručujeme rychlé, bezpečné a flexibilní dodání dle vašich potřeb. U sériově vyráběných produktů je standardní doba dodání 2–4 týdny. Záleží na konkrétním produktu a aktuálním vytížení výroby. U produktů vyrobených na míru se dodací lhůta pohybuje mezi 4–8 týdny. Přesná doba dodání závisí na náročnosti zakázky a dostupnosti materiálů. O přesném termínu doručení naše zákazníky vždy předem informujeme v průběhu výroby.

5. Je zásilky možné sledovat?

Ano, u menších zásilek odesílaných externím dopravcem WE|DO je sledování možné. To se týká menších produktů, jako jsou stolky, police, stolové podnože, doplňky a další. Sledování zásilky probíhá na webu WE|DO.

U objednávek zahrnujících větší produkty, jako jsou židle, křesla, stoly apod., je doprava realizována externím dopravcem specializujícím se na paletovou přepravu. V tomto případě sledování zásilky bohužel není dostupné. Dopravce Vás však vždy dopředu kontaktuje a domluví si s Vámi časové okno doručení, abyste byli o termínu doručení informováni.

6. Jak probíhá doručení vlastní dopravou?

Pokud Vaši objednávku doručujeme vlastní dopravou, vždy Vás předem informujeme o termínu doručení a domluvíme se s Vámi na čase, který Vám nejlépe vyhovuje. Naši řidiči Vám zboží doručí až na Vámi určenou adresu a případně Vám pomohou s jeho vyložením a umístěním.

7. Do jakých zemí doručujete?

Zboží standardně doručujeme do všech zemí EU a vybraných zemí mimo EU na území Evropy (Norsko, Švýcarsko). Aktuálně bohužel nezajišťujeme doručení do Velké Británie. V případě zájmu o doručení do země mimo Evropu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zpracujeme individuální cenovou nabídku a prověříme možnosti dopravy. Další informace o dopravě a platbě naleznete v sekci Doprava a platba.

8. Kde se vyrábí produkty Master & Master?

Lokální výroba z jedna našich hlavních hodnot. Většinu našich produktů vyrábíme v naší dílně v Zábřehu na Moravě. S rozrůstající se kolekcí se nám nedaří vše zvládnout vlastními silami. V takových případech spolupracujeme s osvědčenými řemeslníky a firmami z našeho regionu podhůří Jeseníků. Dbáme na to, aby každý produkt nesl punc kvality a poctivé české práce.

9. Proč dbáme na lokální výrobu?

Tím, že dáváme práci lidem v našem okolí, podporujeme prosperitu regionu a snižujeme uhlíkovou stopu. Spolupracujeme s řemeslníky, kteří jsou vyhlášení svými dovednostmi a zaručují nejvyšší kvalitu výrobků. Díky výrobě v tuzemsku můžeme nabídnout kratší dodací lhůty a flexibilnější přístup k individuálním požadavkům.

10. Jaký je původ a kvalita použitých materiálů?

V Master & Master klademe důraz nejen na nadčasový design, ale i na špičkovou kvalitu materiálů a precizní provedení. Naším cílem je vyrábět nábytek, který bude dělat radost Vám i dalším generacím. Používané materiály zajišťují odolnost nábytku proti opotřebení a zaručují jeho dlouhou životnost. Dřevo pro výrobu našich produktů pochází z lesů České republiky a dalších evropských zemí. Pro kovové komponenty používáme kvalitní ocel, která je odolná a zaručuje stabilitu konstrukce. V kolekcích naleznete také produkty z kůže, textilu a dalších materiálů, vždy od renomovaných dodavatelů.

11. Kde najdu technické detaily produktů, 3D modely a další materiály?

Všechny dostupné soubory ke stažení naleznete v detailu každého produktu, případně na jednom místě na stránce Ke stažení. Najdete zde technické listy s informacemi o rozměrech, materiálech, barvách a dalších specifikacích. Dále pak produktové a imagové fotografie, 3D modely a další materiály související se značkou Master & Master.

12. Jak reklamovat produkt Master & Master?

V případě, že zjistíte jakoukoli vadu na našem produktu, uděláme vše pro co nejrychlejší nápravu. Napište nám na hello@masterandmaster.eu a v e-mailu co nejpodrobněji popište vadu produktu a přiložte fotografie, pokud je to možné. Poté vás budeme kontaktovat a domluvíme se s Vámi na dalším postupu. Pokud je to možné, vadu na produktu opravíme  Pokud opravu nelze provést, doručíme nový kus.

13. Kde si můžu prohlédnout produkty Master & Master naživo?

Rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Praze - Holešovicích! Showroom je otevřen od pondělí do pátku: 9:00 - 18:00. Prohlídka je také možná po předchozí domluvě mimo otevírací hodiny. V showroomu najdete většinu produktů z naší kolekce. Pokud si chcete prohlédnout konkrétní produkt, doporučujeme Vám před návštěvou zavolat a ověřit si jeho dostupnost v showroomu. Pokud produkt nebude na skladě, rádi ho pro Vás do showroomu doručíme z našeho skladu na Moravě. Dodání může trvat několik dnů.